Madridbet iletişim açık bilgileri ve telefon numarası nedir, irtibat kanalarına hemen bağlanma yöntemleriyle öğrenin. Öncelikli olarak firmanın girişine ilişkin bilgi vermek isteriz. Sitenin yurt dışı kaynaklı olmasından kaynaklı erişim problemleri, odağı temsil etmektedir. Ve bir çözüm arıyorsak da şayet ilk başta buraya bakmamız gerekir. Makalemizde yer almakta olan aktif buton ise tam da bunun içindir. Şu anda madridbet615 olan güncel bağlantıyı kullanarak sizleri siteye yönlendirmektedir.

Madridbet İletişim

Sitenin ana sayfasını biraz inceleyelim. Sarı ve siyah renginin temel renkler olduğunu görüyoruz. Üst kısımdaysa iletişim seçenekleri için call center ile karşılaşıyoruz. Üzerine tıkladığımızda, her departman özelinde telefon numarasıyla karşılaşmaktayız. Fakat Madridbet müşteri hizmetleriyle ilişkili konuşurken ilk olarak canlı yardımı konuşmak zorundayız. çünkü canlı desteğin sağlamış olduğu anlık hizmet her zaman en önde yer alır.

Madridbet iletişim Açık Bilgileri

Firmanın müşteri hizmetleri kategorisinde sosyal medya hesaplarının da hakim olduğu görülmektedir. Madridbet iletişim seçeneklerinin arasında Whatsapp’ın ve Telegram’ın, sitenin yükünü hafifletmekte olduğu görülmektedir. Elbette bu iki seçeneğin tek amacı site içi olan sorunların çözümüne yönelik servis sağlamak değildir. Ayrıca bir anlamda sosyal mecra görevi görmektir. Birtakım bilgilerin paylaşımı ve promosyonların paylaşımı önceliklidir.

Şimdi sitenin yine kendi resmi bilgilerini kullanarak var olan müşteri hizmetlerine bakalım:

  • Kayıt & Madridbet Üyelik: 0 (216) 990 07 18
  • Bahisler & Casıno: 0 (850) 560 07 21
  • Yatırım & Çekim iletişim: 0 (850) 560 06 17
  • Vip Yatırım & Çekim: 0 (850) 560 09 28
  • Maıl Destek: İnfo@Madridbetdestek

Madridbet iletişim Telefon Numarası

Paylaştığımız telefon numarası firmanın kendi bilgileridir. Ancak tabii ki site içi Madridbet iletişim ve müşteri hizmetleri hattına özeldir. Sesli iletişimi önemseyenler için oldukça elzem bilgiler olarak yerini almaktadır. Fakat mesaj üzerinden de iletişime geçilebildiğini ifade etmek isteriz. Whatsapp’ın, canlı yardımın kullanımı nitekim bu sebepten dolayı önemlidir. Daha hızlı bilgi almanın yöntemleri olarak bulunmaktadır.

Firmanın sunduğu Whatsapp hattına iki ayrı seçenekle karşılaştığımızı ifade etmek isteriz. Ayrıca Madridbet destek hizmetleri seçeneklerinin Vip üyeliklere özel farklı bir boyutu da mevcuttur. Whatsapp iletişim hattında Vip üyeliklere özel yetkililer atanmaktadır. İlgili yetkililer yalnızca özel üyeliklere sahip olan müşterilerle ilgilenmektedir. Sizler de elbette üyeliğinizi yükseltmek üzere sitenin tekliflerini değerlendirebilmektesiniz.